Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kurumsallaşma sürecinin en önemli adımı, teknolojik alt yapıyı oluşturmaktır. Bu süreçte şirket yöneticilerinin ilkeleri, kuralları belirlemesi ve yazılım desteğiyle sistemini kurması gerekmektedir.

Müşteri ilişkileri yönetimi noktasında, her firma müşterileriyle ile ilgili verileri tek bir yerde toplayarak kolay erişilebilmeye, analiz edebilmeye, kullanıcılarının yaptıkları çalışmaları yazılım alt yapısıyla kolay bir şekilde kontrol ederek performanslarını artırmaya ihtiyaç duymaktadır.

CRM, Customer Relationship Management kelimelerinin ilk harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır ve dilimizde müşteri ilişkileri yönetimi anlamına gelmektedir. CRM programı ile müşterilerinizi, süreçlerinizi, aktivitelerinizi, teklif ve satışlarınızı kolay bir şekilde yönetebilir; tüm süreci genel ve görsel olarak raporlayabilirsiniz.

CRM Programı Nasıl Kullanılır?

İçinde hangi modüller yer alır? Sorularının cevabını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Firmanın iş süreçleri, ihtiyaçları analiz edildikten sonra modüllere karar verilerek müşterilerin sistemlerine yazılım alt yapısı kurulur. Kurulumdan sonra CRM programını kullanacak olanlara eğitim verilir ve ardından gerekli destek hizmetiyle kullanıcıların sorunsuz bir şekilde

Yerli Yazılım Ülkemizin Geleceğidir

Yerli yazılım geliştiren bir firma olarak, ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor günlerde milli birlik ve beraberliğimiz için, ülkemizin kalkınması için işimizi daha özverili, daha geniş kapsamlı yapmak için kolları sıvadık. CRM Plus olarak, ülkemizde birçok sektöre hizmet vermekteyiz, firmalarımızın zorlandığı süreçlere teknolojik çözümler üretmekteyiz. Sektörel olarak firmaların şirket içinde yapmakta zorlandıkları; müşteri yönetimi, aktivite yönetimi, teklif yönetimi, satış yönetimi, ürün yönetimi, sevkiyat yönetimi, stok yönetimi, ihracat yönetimi gibi farklı iş süreçlerinin yönetimine dönük modüler çözümler sağlamaktayız.

Yerli yazılım sürecimizde ülkemizin kalkınması, teknolojik olarak daha iyi yerlere gelmesi için, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sektörel bazlı ar-ge çalışmaları yürütmektedir. İş çözümlerimiz, dijital çözümlerimiz ve CRM çözümlerimizin geliştirmeleri, tamamıyla ülkemizde şirketlerin ihtiyaçları analiz edilerek yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle ilerleyen süreçlerde ülkemiz adına yapay zekâ, otomasyon ve mobil programlamalar tarafında da adımızdan yerli bir firma olarak sıkça söz ettirmeyi hedefliyoruz. Bunun yanında birçok sosyal projede gönüllü olarak görev ve sorumluluklar üstlenen firmamız; aynı zamanda fuar ziyaretlerine katılarak şirket yetkililerini ve çalışanlarını dinleyip yaşamış oldukları sorunlar ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümlerini geliştirmekte ve birçok sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Yerli Yazılımlar İle Ülkemize Kazandıracağız

Yerli yazılımlar ile ülkemizin dışarıya olan teknolojik ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak, ülkemizde yeni bir sürecin kapılarını aralayacağız. Araştırma geliştirme süreçlerimizi daha da hızlandırarak bu çetin rekabet ortamında, ülkemizin adını diğer ülkelerin basın yayın organlarında sıkça duyuracağımızı temenni ediyoruz. İlerleyen yıllarda teknoloji adının geçtiği her alanda ülkemizin adını sıkça duyuracağımız büyük çaplı projelere imza atmayı hedefliyoruz. Ülkemizde yerli yazılımlar geliştiren firmalar arasında şu an ismi en çok duyulan firmalardan birisiyiz. İleride dünya devi bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, bu sıkıntılı günlerde de ülkesine sahip çıkıyor ve yerli yazılıma değer kazandırıyor. 

Yerli Yazılım Firmaları Olarak Ülkemizin Her Zaman Yanındayız

Yerli yazılım firmaları olarak hiçbir zaman dış ülkelere karşı kendimizde bir özenti hissetmedik, bunun aksine biz daha iyisini nasıl yaparız çabasında olduk ve araştırma geliştirme süreçlerimizi buna göre yaptık. Bugün ülkemizin her bir yanında müşterilerimiz var ise, ürünümüzü kullanıp süreçlerini, ihtiyaçlarını çözüme kavuşturan firmalarımız var ise bu bizim için gurur kaynağıdır. Ülke olarak hiçbir ülkenin geliştirdiği bir robot ya da programa ihtiyacımızın olmadığını, vermiş olduğumuz hizmetlerle, yaptığımız çalışmalarla, aynı zamanda yerli yazılım ürünümüzü kullanan firmalarımızla birçok ülkeye ispatlamış olduk. Biz bir olursak güçlüyüz. Bu zor günlerde ülkemize, milli birlik ve beraberliğimize yazılım firması olarak destek çıkıyoruz. Ulusal birlik ve beraberliğimiz için ülkemizin vermiş olduğu desteklerle bu sektörde devasa bir ülke olacağız. 

Yerli Bilgisayar Yazılımı İle Ülkemizi Temsil Ediyoruz

Yerli bilgisayar yazılımı ile ülkemizi teknolojik olarak temsil ediyoruz. Ülkemizin dışarıdan hiçbir teknolojiye ihtiyacının olmadığını birçok ülkeye gösterdik, hâlen geliştirmelerimizle de göstermeye devam ediyoruz. Gerek firmamız olsun gerekse milli yazılım geliştiren diğer firmalar olsun hepimizin ortak hedefi, teknolojik bir ülke durumuna gelmektir. Ülkemiz bize milli yazılım firmaları olarak daha fazla teşvikler sunmaya başladı, bu bizi daha da güçlendirdi, hedeflerimize yaklaşırken artık daha sağlam adımlar atıyoruz. 

Ulusal Yazılımın Ülkemiz İçin Önemi

Ulusal yazılım ülkemizin daha da güçlenmesi için, adını diğer ülkelere karşı daha fazla duyurması için en güçlü silahtır. Milli gücümüzün dünya ülkelerine karşı bir göstergesidir. Yazılım olarak baktığımızda her alanda teknolojiyi görmekteyiz. Bugün makinalar robotik sistemle çalışıyor ise arka planda yazılan kod ile çalışmaktadır. Bugün arama motorunda mikrofon simgesine bastığımızda sesimizi yazıya döken sistem arka planda kod ile çalışmaktadır. Hastaneye gittiğimizde vücuttaki enerji salınımlarını alıp film olarak çıktısını veren sistem arka planda yine kod ile çalışmaktadır. Bu ve buna benzer birçok örnek her alanda karşımıza çıkmaktadır. Biz artık bunları kendimiz yapıp ülkemizin adına tüm dünyaya pazarlamasını yapmak için çalışıyoruz. Ülkemizi teknolojinin en büyük, en gelişmiş ülkesi haline getirme konusunda hem CRM Plus olarak bize, hem de diğer yerli firmalarımıza büyük bir görev düşmektedir.

Tamamen kendi projemiz olan ve birçok firma tarafından beğeni ile kullanılan Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımı; birçok firmanın sürecini kolaylaştırmış olmakla birlikte firmaların büyüme hızını da yüksek miktarlarda artırmış durumdadır.  İş kontrolleri düzenli olunca firma yetkililerine boş zaman kalıyor ve bu zaman aralığında firmalara katma değer katacak farklı stratejiler geliştirebiliyorlar. 

Örneğin; günlük 100 müşteri ile görüşen firma çalışanları kim ne dedi, nasıl bir karara varıldı, tekrar bir görüşme sağlanacak mı? gibi sorulardan kurtulup kayıpların önüne geçme stratejisi ile CRM çözümlerini kullanarak avantajlarını yaşayabilirler. Bu da firmalardaki yöneticilerin istemiş olduğu bir süreçtir. Yöneticiler her şey yolunda gitsin, firma iş kontrol süreçleri karmaşık olmasın isterler. Yöneticiye ciddi fayda sağlayan yerli ve tamamen kullanıcı dostu CRM yazılımımızla siz de firmanızın geleceğini şekillendirin; harcamış olduğunuz zamanı firmanız için kazanca çevirin; şirketinizle ilgili aklınıza takılan, planlamasını yapacağınız tek şey şirkette ciroların artması olsun.

Müşterilerimizden de edinmiş olduğumuz tecrübelerle şunu çok iyi biliyoruz ki raporlama ve analiz her firmanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimizin bize sağlamış olduğu olumlu geri dönüşler, yerli programımızı tamamı ile benimsemiş olmaları bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Firmanızda süreçlerinizi sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünüp, yerli yazılımımız üzerinde uygulamasını yaptık. İş ve personel takibi birçok firmanın sorun yaşamış olduğu süreçler arasındadır, biz bu süreci de tamamı ile CRM yazılımımız ile çözüme kavuşturduk. Firma yetkilileri doğal olarak verilerine dışarıdan birilerinin müdahale etmemesini istemektedir, bu yüzden ürünlerimizi lisanslı olarak müşterilerimizin kendi sunucu ya da hostinglerine kurarak, programı tamamıyla satın almalarını sağlayarak çözüme kavuşturduk. Bu ürünü geliştiren bir firma olarak müşteri firmamıza satmış olduğumuz ürüne kesinlikle dışarıdan müdahale etmiyoruz. Firmaların kullanmış olduğu verilerin güvenliği yerli yazılımımız ile en üst düzeyler tutulmuştur, bu da müşteri firmalarımızın bize olan güvenini daha da artırmıştır.

CRM Plus İş Çözümleri ve Danışmanlık firması olarak temel prensibimiz; kaliteli çalışma anlayışını yerli firmalarımıza aşılamak, firmalarımızın kurumsallaşmasında önüne çıkabilecek engelleri ortadan kaldırıp büyüme potansiyelini genişletmektir. İş takibini düzenli yapamayan firmaların, belli bir yol kat etmiş olsa da, bir yerden sonra önü tıkanmaktadır. Karmaşık iş yapısından dolayı iflas etmiş, harcamış olduğu tüm maddi manevi emekler boşa gitmiştir. Firmalarımızı kalkındırmak için, iflas kelimesini yerli firmalarımıza unutturmak bunun yerine kurumsal kelimesini aşılamak için düzenli iş yönetimi alanında geliştirmiş olduğumuz yerli yazılımımızı firmalara önermekteyiz.

Başarı kendiliğinden gelmez, siz ona ulaşmak için mücadele gösterirsiniz. Biz bunun için sizi başarıya ulaştıracak formülü biliyoruz; bu yüzden ar-ge ekibimiz, yerli firmalarımızın karşılaşmış olduğu zorlukları araştırmaya devam ederek teknolojik çözümler geliştirmek için durmadan, duraksamadan çalışmalar yürütmektedir. Eğer siz de ülkemizin milli birlik ve beraberliğine, değerlerine, misyon ve vizyonuna sahip çıkıp, tüm dünya genelinde adınızı sıkça başarılarınızla duyurup, kurumsal bir kimliğe bürünmek istiyorsanız, Yerli CRM Yazılımı ile önünüzdeki engelleri kaldırıp kurumsal kariyerinize ışık tutmaya hazırız.

Sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır. Öncelikle size ne gibi çözümler sağlayacağından bahsedersek; CRM yazılımı ile müşteri görüşmelerinizi, müşterilerinize vermiş olduğunuz fiyat tekliflerini, yapmış olduğunuz satışları, müşteri firmadaki kontak yani diğer adıyla söz sahibi yetkilileri, toplantı, aktivite ve hatırlatmalarınızı rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca yukarıda saymış olduğumuz her bir iş sürecini, yazılım sayesinde genel ve görsel olarak grafiksel bir şekilde görüntüleyebilir, veri ve grafik görüntülerini kendi sürecinize uygun olarak şekillendirebilirsiniz.

Örnek bir senaryo verecek olursak; kimya sektöründe faaliyet gösteren bir firmasınız. Firmanızın satış pazarlama departmanı var ve bu departmanda 10 kişilik bir satış pazarlama ekibiniz var, siz bu ekibin liderisiniz. Ayrıca firmanız ihracat yapan bir firma, düzenli olarak yurtdışı faaliyetlerinizi sürdürmektesiniz. Ekip lideri olduğunuz için de ayda en az 2 defa yurtdışı seyahatleri gerçekleştiriyorsunuz. Departmanda bulunan personelleriniz ise günlük müşteri araştırması yapıp aramalar gerçekleştiriyor, hatta haftada personellerinizden en az 5 kişi ise potansiyel müşterileri gerçek müşteri portföyüne katabilmek için firma ziyaretleri yapıyor. Siz ise CRM yazılımını firmanızda kullandığınız için ekipte yer alan çalışanlarınıza yetkilendirme yapıp, aynı zamanda izin kontrolleri için rol tanımlaması yaptınız. Firmanızda kimler ziyaret gerçekleştirdi, nerede gerçekleştirdi, hangi tarih ve saat aralığında gerçekleştirdi, ne kadar sürdü, müşteriyi kazanma potansiyeli nedir, ne tür bir konuşma geçti gibi soruların hepsini tek bir yerden yönettiğiniz için anında müşteri durumlarına müdahale edebiliyorsunuz. Şirkette ne olup bittiğini izlediğiniz için de, aklınız şirketinizde kalmıyor ve rahat bir şekilde toplantılarınızı, müşteri ziyaretlerinizi, seyahatlerinizi, istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. CRM yazılımı sizin için her an anlık rapor veren bir asistan niteliği taşıyor. İşleriniz düzene girdiği için, harcamalarınızı ve zamanınızı verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Siz de CRM gibi bir asistanla tüm iş problemlerini, dağınık çalışma düzenini ortadan kaldırmak için, CRM Plus İş Çözümleri ve Danışmanlık firması ile misyonunuza değer katın ve rakiplerinize fark atın.

CRM Yazılımları İle Neler Yapabiliriz?

 • Müşteri bilgilerini kayıt altında tutabilir, aynı zamanda müşteri firmada yer alan kontak(söz sahibi) kişileri özlük bilgilerine kadar kayıt altına alabilirim.
 • Potansiyel ve gerçek müşterime teklif verebilir, aynı zamanda benim için firmama özel oluşturulmuş teklif şablonuyla kurumsal bir görünümle tekliflerimi yönetebilirim.
 • Ne kadar teklif verdim, ne kadarı satışa dönüştü, ne kadar kazanç elde ettim, ne kadar dönüş aldım, kazancım ne, kaybettiğim miktar ne gibi durumları genel ve görsel olarak program ara yüzünde grafiksel olarak izleyebilirim, aynı zamanda kendi grafiklerimi de oluşturabilirim.
 • Araştırma yapılan müşteri potansiyellerine aktivite bilgileri girebilir, bunun yanında hatırlatmalar ekleyebilir programın beni uyarmasını sağlayabilirim.(Mail olarak hatırlatma, durum uyarısı şeklinde hatırlatma)
 • Teklif sonucuma müşteri firma olumlu yanıt verirse teklifimi satışa çevirebilir, potansiyel müşterimi gerçek müşteriye dönüştürebilirim.

Eğer şirketinizde düzensizlik isterseniz, büyümek istemezseniz, portföyünüzü genişletmek istemezseniz, en önemlisi de para kazanmak istemezseniz CRM yazılımı kullanmanızı gerektirecek bir durum yoktur.

CRM programını aşağıdaki seçeneklerden bir ya da daha fazlasını istemeniz durumunda kullanmanıza gerek yoktur. Seçenekler;

 • Ben firmamın büyümesini istemiyorum, günü birlik kazancıma bakıyorum, yarını ve önümüzdeki günleri hiç düşünmüyorum mantığı sizde mevcutsa,
 • Firmamda gelir gider yönetimi benim için önemli değil, para kazanmaya ihtiyacım yok, hiç kazanmasam da olur, günü kurtarsam yeter düşüncesi sizde mevcutsa,
 • Pazarlama ekibini kendi haline bıraktım, kendi insaflarına bıraktım, 10 firma ile görüşseler içinden bir firmanın bilgisini bana verseler yeter gibi bir düşünce sizde mevcutsa,
 • Kurumsal olmaya ihtiyacım yok, vizyon ve misyon sahibi olmaya ihtiyacım yok, gelecekte gözüm yok, rakiplerimin büyümesi, beni geçmesi hiç önemli değil benim için diye düşünüyorsanız,

Ben her an batmaya hazırım, büyümekten, kurumsallaşmaktan çekiniyorum gibi bir düşünceye sahipseniz.

Yukarıda saymış olduğumuz etkenlerden herhangi biri sizin için uygunsa CRM yazılımı kullanmak sürecinizi bozabilir. Çünkü CRM büyümenin, kurumsallaşmanın altyapısını oluşturur; ilerisini düşünenler için, adını sektöründe sıkça başarıları ile duyurmak isteyen şirketler için vazgeçilmez bir nimettir. Çalışanınız ne kadar başarılı olursa olsun, gece gündüz çalışsa dâhi CRM kadar iş yükünüzü üzerinizden alamaz. CRM her an yanınızda, her daim sizinle beraber bir yardımcıdır.

CRM kültürü oluşmayan bir firma belirli bir yol ilerlese de bir yerde önü tıkanacaktır. İş yoğunluğunuz arttıkça şirketinizde karmaşık bir yapı oluşacaktır; iş takibi, verilerin korunması, anlık görüşmeler, konuşmalar, gelen fırsatlar bir yerden sonra sizin için ulaşılması zor hale dönüşecektir. CRM kültürünü kazanmak, rakiplerinize fark atmak için, potansiyel müşterilere erişip gerçek müşteriye dönüştürerek, sürecinizi kazanca çevirmek için CRM Plus size bir telefon kadar yakın durmaktadır. Siz kararınızı verdiyseniz, seçiminizi yaptıysanız, biz sürecinize ışık tutmaya hazırız.

CRM Plus İş Çözümleri ve Danışmanlık firması olarak, yerli yazılım sektörüne yeni bir yol haritası çiziyor, büyümek isteyen firmalarımıza sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı, ayrıca yılların vermiş olduğu tecrübelerimizle ışık kaynağı oluyoruz. Seçim sizin. Ya yerli CRM yazılımımızı kullanıp büyürsünüz, ya da yerli CRM yazılımımızı kullanmayıp karmaşa içinde boğularak düşlemiş olduğunuz hayallerle kalırsınız. Seçimi büyümek olan şirketlerimizin sonuna kadar yanındayız.

Kurumsallaşma sürecinin en önemli adımı, teknolojik alt yapıyı oluşturmaktır. Bu süreçte şirket yöneticilerinin ilkeleri, kuralları belirlemesi ve yazılım desteğiyle sistemini kurması gerekmektedir.

Müşteri ilişkileri yönetimi noktasında, her firma müşterileriyle ilgili verileri tek bir yerde toplayarak kolay erişmeye, analiz etmeye, kullanıcılarının yaptıkları çalışmaları yazılım alt yapısıyla kolay bir şekilde kontrol ederek performanslarını artırmaya ihtiyaç duymaktadır. 

Biz de CRM Plus olarak ;

 • Biz çok sevdiğimiz ve uzman olduğumuz işi yapıyoruz.
 • Projelerimizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.
 • Satış sonrasında destek için size bir telefon kadar yakın duruyoruz.
 • Garantisini verebileceğimiz kalitede hizmet ve çözümler sunuyoruz.
 • Güncel teknolojileri takip ediyor ve kendimizi her zaman yeniliyoruz.
 • İhtiyaçlarınızı doğru analiz ediyor ve bütçenize uygun bir maliyet çıkarıyoruz.
 • Biz müşterilerimize güvenle çalışabilecekleri profesyonel bir çözüm ortağı oluyoruz…